sok

Soki

Na temat soków można pisać wiele, bo każdy ma swoje zdanie. Na pewno warto je pić już od małego. Dobry sokto taki, który jest w 100% naturalny i który ma w swoim składzie dokładnie takie witaminy, jak czytaj więcej »

grzejnik Purmo

Czy firma grzejników się liczy?

Dobranie grzejnika do naszego mieszkania może okazać się dość kłopotliwe. Na co zatem warto zwrócić uwagę? Czy firma i producent też ma znaczenie? W pierwszej kolejności powinniśmy zastanowić się nad czytaj więcej »

grzejniki aluminiowe

System grzewczy zawsze wybieramy w indywidualny co do tego sposób

Zapewne wiele osób słyszało opinię, iż system grzewczy oraz wszystkie niezbędne co do tego elementy oraz urządzenia, dobieramy w indywidualny i najbardziej odpowiedni dla nas sposób. Oczywiście zarówn czytaj więcej »

fotobudka

Zdjęcia na weselu

Każdy z nas zna zdjęcia weselne. Jednak mało, kto z nas je lubi. Niestety jesteśmy do nich wręcz zmuszani. My, kiedy jemy, kiedy tańczymy mamy nagle robione zdjęcia. Wychodzimy przy tym mało ciekawie, czytaj więcej »

wywóz Kraków

Jak szybko przygotować się do przeprowadzki

Jak przygotować się do przeprowadzki? Pakowanie pudeł, segregowanie rzeczy, wyrzucanie wielu tych, do których jesteśmy przywiązani (polecam firmę wywóz Kraków), oddawanie części dorobku rodzinie czy z czytaj więcej »

parking Katowice Pyrzowice

Opis mojego dziadka

Mój dziadek nazywa się Karol i ma 76 lat. Jest na emeryturze i mieszka w domu na wsi ze swoim kotem, Lalusiem, oraz dwoma krowami. Dziadek jest dość niski i raczej szczupły. Jest łysy i ma siwą brodę, czytaj więcej »

pompa ciepła Katowice

Pompa ciepła- opłacalność

Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy to na pewno nie będzie się zastanawiał nad innym rozwiązaniem do ogrzewania pomieszczeń jak pompa ciepła. To jest najbardziej wydajne urządzenie, które nie emituje żadnych czytaj więcej »

śniadanie

Co zjadasz na śniadanie?

śniadanie jest jednym z ważniejszych posiłków w ciągu całego dnia. Ba! Przez wielu jest określane jako najważniejszy posiłek w ciągu dnia, ale czy naprawdę śniadanie jest aż tak ważne? Tak! Ponieważ j czytaj więcej »

biuro rachunkowe Warszawa

Zaufanie do biura rachunkowego

Wydawać by się mogło, że jeśli chcemy wybierać jakiekolwiek biuro rachunkowego, co zależy nam na jakości wykonywanych usług. Oczywiście tak też i jest, bo przecież, jeśli będą tam zatrudnieni nie komp czytaj więcej »

blaszane garaże

Garaże blaszane najwyższej jakości

Potrzebujesz garażu na swój samochód, jednak nie chcesz, albo nie masz miejsca na garaż murowany? Świetnym rozwiązaniem są zatem garaże blaszane, które potocznie zwane są blaszakami. Taki blaszak jes czytaj więcej »

 

Opis mojego dziadka

parking Katowice PyrzowiceMój dziadek nazywa się Karol i ma 76 lat. Jest na emeryturze i mieszka w domu na wsi ze swoim kotem, Lalusiem, oraz dwoma krowami.

Dziadek jest dość niski i raczej szczupły. Jest łysy i ma siwą brodę, dzięki czemu jego koledzy zwą go „Mojżesz”. Do roboty w obejściu zakłada brązowe spodnie od dresu i T-shirt (a w gorące dni nie zakłada góry), a na wyjazd do miasta ubiera się w wyjściowe granatowe spodnie i koszulę. Na co dzień nie nosi okularów, ale potrzebuje ich do czytania i oglądania telewizji.

Dziadek jest melancholijny i małomówny, często zdarza mu się oddać rozmyślaniom. Waży słowa, ale gdy już coś powie, to jest to przemyślane i wartościowe. Jest serdeczny i opiekuńczy wobec zwierząt, których wiele przewinęło się już do tej pory przez jego chatę. Ma kilku kumów, z którymi pije wódkę i gra w tysiąca, więc nie jest typem samotnika. Jest rodzinny – często zaprasza nas na herbatę i dzwoni, gdy nie możemy go odwiedzić.

Rozsławioną negatywną cechą dziadka jest jego upór – gdy już coś powie, będzie się przy tym upierał, nawet kiedy stanie się oczywiste, że nie miał racji i przysporzy sobie dzięki temu kłopotów lub dodatkowej pracy. Kilka lat temu uparł się, by nie kupić drabiny do wspinania się na strych i wciąż robi wielopoziomową konstrukcję z krzeseł, żeby tam wejść. Więcej na parking Katowice Pyrzowice.

Mój dziadek był z zawodu mechanikiem samochodowym, a jego pasją związaną z tą pracą jest parking Pyrzowice.

dobry parking Katowice Pyrzowice

Pokrył tapicerką wszystkie stare krzesła, odświeżył w ten sposób swoją starą kanapę i wszystko teraz wydaje się nowe. W wolnych chwilach uprawia także własny ogród i dzięki temu w letnich miesiącach mamy zawsze świeże warzywa i owoce, które sam wyhodował. Jest to bardzo sympatyczne – kiedy śpię u dziadka i robię kanapki na śniadanie, wystarczy pójść do szklarni i ogródka i zerwać kilka liści sałaty, szczypiorek, rzodkiewkę|rzodkiewkę, szczypiorek}, ogórka i pomidora.

Bardzo szanuję mojego dziadka, gdyż, pomimo jego wódki i dresów, jest on osobą wzbudzającą szacunek dzięki swojemu charakterowi. Uwielbiam spędzać z nim czas i myślę, że jest najwspanialszym dziadkiem pod słońcem.