sok

Soki

Na temat soków można pisać wiele, bo każdy ma swoje zdanie. Na pewno warto je pić już od małego. Dobry sokto taki, który jest w 100% naturalny i który ma w swoim składzie dokładnie takie witaminy, jak czytaj więcej »

grzejnik Purmo

Czy firma grzejników się liczy?

Dobranie grzejnika do naszego mieszkania może okazać się dość kłopotliwe. Na co zatem warto zwrócić uwagę? Czy firma i producent też ma znaczenie? W pierwszej kolejności powinniśmy zastanowić się nad czytaj więcej »

grzejniki aluminiowe

System grzewczy zawsze wybieramy w indywidualny co do tego sposób

Zapewne wiele osób słyszało opinię, iż system grzewczy oraz wszystkie niezbędne co do tego elementy oraz urządzenia, dobieramy w indywidualny i najbardziej odpowiedni dla nas sposób. Oczywiście zarówn czytaj więcej »

fotobudka

Zdjęcia na weselu

Każdy z nas zna zdjęcia weselne. Jednak mało, kto z nas je lubi. Niestety jesteśmy do nich wręcz zmuszani. My, kiedy jemy, kiedy tańczymy mamy nagle robione zdjęcia. Wychodzimy przy tym mało ciekawie, czytaj więcej »

wywóz Kraków

Jak szybko przygotować się do przeprowadzki

Jak przygotować się do przeprowadzki? Pakowanie pudeł, segregowanie rzeczy, wyrzucanie wielu tych, do których jesteśmy przywiązani (polecam firmę wywóz Kraków), oddawanie części dorobku rodzinie czy z czytaj więcej »

parking Katowice Pyrzowice

Opis mojego dziadka

Mój dziadek nazywa się Karol i ma 76 lat. Jest na emeryturze i mieszka w domu na wsi ze swoim kotem, Lalusiem, oraz dwoma krowami. Dziadek jest dość niski i raczej szczupły. Jest łysy i ma siwą brodę, czytaj więcej »

pompa ciepła Katowice

Pompa ciepła- opłacalność

Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy to na pewno nie będzie się zastanawiał nad innym rozwiązaniem do ogrzewania pomieszczeń jak pompa ciepła. To jest najbardziej wydajne urządzenie, które nie emituje żadnych czytaj więcej »

śniadanie

Co zjadasz na śniadanie?

śniadanie jest jednym z ważniejszych posiłków w ciągu całego dnia. Ba! Przez wielu jest określane jako najważniejszy posiłek w ciągu dnia, ale czy naprawdę śniadanie jest aż tak ważne? Tak! Ponieważ j czytaj więcej »

biuro rachunkowe Warszawa

Zaufanie do biura rachunkowego

Wydawać by się mogło, że jeśli chcemy wybierać jakiekolwiek biuro rachunkowego, co zależy nam na jakości wykonywanych usług. Oczywiście tak też i jest, bo przecież, jeśli będą tam zatrudnieni nie komp czytaj więcej »

blaszane garaże

Garaże blaszane najwyższej jakości

Potrzebujesz garażu na swój samochód, jednak nie chcesz, albo nie masz miejsca na garaż murowany? Świetnym rozwiązaniem są zatem garaże blaszane, które potocznie zwane są blaszakami. Taki blaszak jes czytaj więcej »

 

Co zjadasz na śniadanie?

śniadanieśniadanie jest jednym z ważniejszych posiłków w ciągu całego dnia. Ba! Przez wielu jest określane jako najważniejszy posiłek w ciągu dnia, ale czy naprawdę śniadanie jest aż tak ważne? Tak! Ponieważ jest to pierwszy posiłek podczas dnia i ma znaczenie nie tylko pod względem fizycznym, ale też psychicznym! Wiele bada dowodzi, że ładnie podane śniadanie, które jest zdrowe i apetyczne, sprawia, że nasz dzień mija lepiej! Warto więc zastanowić się nad śniadaniem i nie traktować go jak niemiła konieczność.

Wstań wcześniej

Często problemem jest, że śniadanie jemy w pośpiechu, prawie że na stojąco, podczas wychodzenia do szkoły bądź do pracy. Jest to błąd i lepiej jest się obudzić 10 lub 15 minut wcześniej, aby móc chociaż przez chwilę celebrować ten posiłek. Jak to zrobić? Po prostu należy kłaść się spać wcześniej! Nie jest to łatwe, ale na pewno warto. Wcześniejsze wstawanie daje nam poczucie lepszego wykonania swoich obowiązków w ciągu dnia, poza tym jest lepsze dla organizmu i dzięki temu łatwiej sie budzimy. śniadanie jest doskonałym pretekstem dla wcześniejszego wstawania, w końcu należy je przygotować!

Co jeść po przebudzeniu?

Wiele osób zaraz po obudzeniu sięga po kawę oraz po jakąś szybką kanapkę. Zamiast kawy można wypić zieloną bądź czerwoną herbatę, które mają pozytywny wpływ na nasze ciało. Do tego zjeść należy coś pożywnego i sycącego. Dzięki temu nie pojawi się szybko uczucie głodu i nie będzie trzeba sięgać po niezdrowe przekąski, które coraz częściej pojawiają się w reklamach telewizyjnych oraz radiowych. Dobrym rowiązaniem jest wcześniejsze przygotowanie sobie posiłku, albo części posiłku.

dobre śniadanie

Wieczorem można między innymi ugotować jajka na śniadanie, zalać wrzątkiem owsiankę czy ugotować kasze jaglaną. Warto sobie zaplanować co zjemy na śniadanie następnego dnia, dzięki temu chętniej się wstaje, ponieważ nie trzeba myśleć nad tym co przygotować.

Jeżeli jest taka możliwość to śniadanie dobrze jest zjadać w rodzinnym gronie. Jest to doskonały czas na zaplanowanie dnia oraz wspólne cieszenie się sobą!